2019 m. rugpjūčio 23 d., penktadienis

LAISVĖS DOVANOSLaisvė, nepriklausomybė, laisvas žodis, teisė į... Ir panašūs žodžiai šiandien labai didelio rezonanso viduje nesukelia. Nebent būtų pažeista laisvė į kažką svarbaus. Tada liejasi asmeninė nuoskauda kažkur sielos kamputyje arba visa energija plūsteli į žiniasklaidos platybes.

Tačiau dėkodami už savo praėjusią dieną, turėtume prisiminti ir laisvės dovaną. Realiai nepačiupinėsi, nenupirksi, bet... Kai jos nėra, tikrai pajusi.

Šiandien tiesiog norisi pasidžiaugti laisve kvėpuoti... Kvėpuoti taikos erdvėje.... Kvėpuoti ir visa esybe pajausti, kaip kvepia besibaigianti vasara. Smagu džiaugtis ir laisve matyti. Matyti nuostabų pasaulį, besišypsančius žmones, matyti ir negeroves. Užtat pamačius turėti galimybę užkirsti joms kelią.

Apie dovanas mąstome, kai švenčiame kalendorines ar asmenines šventes. Šiandien noriu kartu su jumis pasidžiaugti LAISVĖS DOVANA. Ją mums padovanojo Dievas, Visata, protėviai, ją kasdien palaikome ir mes patys.

Lengvo ir kartu įsimintino laisvės dvelksmo kasdien. Prasmingai išnaudokime šią dovaną. Ir svarbu - pajuskime.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

DOVANA IŠĖJUSIEMS...

Tamsiuoju metų   laikotarpiu turime keletą dienų, kurios skirtos mūsų mirusiesiems. Daugybė žmonių užplūsta kapines. Tamsą išsklaido t...